VECO Foundry Industries Co.|Casting of all types of gray cast iron, ductile iron and alloy

VECO is one of the largest foundries and industrial part manufacturers in the northwest of the country. The company was established in 2001 based on the 35-year history of its founders and is highly active in designing and manufacturing models and parts for the railway industry, the automotive industry (passenger and commercial), agricultural machinery, tractors, cranes, home appliances, Water and power industry as well as parts for industrial machinery

VECO’in kurucularının teknik ve yönetimsel uzmanlığına göre, parça imalat ve döküm sektöründe dünyadaki en son teknolojileri kullanarak ve otomatik üretim hatları kurulumuna yapılan yatırımlar ile çok yüksek ürün kalitesini sürdürmenin yanı sıra Nihayet % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için ürün maliyetlerini önemli ölçüde düşürdük.

Özel endüstriyel parçaların tasarımı ve üretimi

VECO üretim hatlarında mevcut altyapı nedeniyle üretilen parçaların ölçüleri, ebatları, şekilleri ve alaşımları konusunda herhangi bir Kısıtlama yokder ve değerli müşterilerimize, istedikleri özellikteki herhangi bir parçayı endişe duymadan sipariş edebileceklerini ve tam olarak ona göre teslim alabileceklerini temin ederiyoruz

Çeşitli endüstriler parçalarinin üretimi ve satışı

Şu anda VECO, ülkedeki otomotiv , tarım makineleri, demiryolu , ev aletleri, endüstriyel makineler, su ve elektrik endüstrisi, vinçler ve… Sektörlerdeki en büyük dökme demir parça üreticilerinden biridir.

Döküm ve üretim hattı kurulumu

Bu koleksiyonun amiral gemisi hizmetlerinden biri, döküm siparişlerini kabul etmektir. VECO, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını en yüksek standartta karşılayabilen, ülkedeki en esnek dökme demir parça üretim hatlarına sahiptir. biz bununla gurur duyuyoruz ki VECO’in 19 yıllık faaliyeti boyunca üretim kabiliyetlerimizin dışında herhangi bir sipariş olmamişdir Ve her parça için üretim ve döküm hatları kurmayı başardık.

Tam otomatik üretim hattı

Ülkenin kuzeybatı bölgesinde, bölgedeki endüstrilerin artan ihtiyaçlarını karşılayacak mekanize ve otomatik bir döküm biriminin bulunmaması nedeniyle, 2006 yılında VECO kompleksinin kurucuları, bu alanda otomatik bir döküm hattı kurmaya karar verdiler.

ki bu10.000 tonluk projenin yürütme operasyonu 2007 yılında başlamıştır ve şu anda en gelişmiş tesisleri kullanarak üretim devresindedir.

Bu hatta kalıplama işlemiو gelişmiş kalıplama makineleri kullanılarak yapılmakta olur, ve 3 ton kapasiteli 2 adet indüksiyon fırınında eriyiği hazırladıktan sonra otomatik ince eritme makinesi ile döküm işlemi yapılmaktadır. Ayrıca bu hat için gerekli olan kum, mekanize ve otomatik ıslak kum hazırlama devresi ile hazırlanır. Bu hattın kulanilan maçalar 3 adet Cold Box maça makines ile yapilır. Hatların her birinde üretim operasyonun bitiminde, operasyonun ürünü, son operasyon birimine gönderilir, şat belast ve daşamala operasyoni yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir.

WWW.VECOFOUNDRY.COM

Tasarım, döküm ve özel işleme

Bir dökme demir parçanın tasarım, model yapımı, döküm, son işlemler ve talaşlı imalat dahil tüm üretim aşamaları birbiriyle yakından ilişkilidir ve en ideal durum tüm bu aşamaları entegre bir sette sunmaktır. VECO endüstriyel kompleksinde, uzman kişiler ve gelişmiş üretim hatları kullanarak, endüstriyel parçaların tek bir komplekste üretimi için sıfır ila yüz gereksinimi sağlayabildik. Böylelikle parça tasarımcısı ile model üreticisi arasındaki koordinasyonun yanı sıra üretim ve döküm hatları ve son işlem maksimuma çıkacak ve üretilen parça siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tam anlamıyla olacaktır.

VECO’in kurucularının teknik ve yönetimsel uzmanlıklarına göre, parça ve döküm sektöründe dünyadaki en son teknolojileri kullanarak ve otomatik üretim hatları kurulumuna yapılan yatırımlarla çok yüksek ürün kalitesini sürdürmenin yanı sıra Son olarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için ürün maliyetlerini önemli ölçüde düşürdük.

modelın yapımı ve tasarımı

Dökme demir parça üretimi için çok yüksek doğrulukta model ve kalıpların danışmanlığı, tasarımı ve imalatı

Özel döküm

Otomatik ve manuel üretim hatları ile düşük, orta ve toplu sirkülasyonlarda çeşitli geçici ve kalıcı kalıplarla döküm yapmak

Parçaların tasarımı ve üretimi

Entegre bir üretim hattında, projenin tasarım ve tanımlama aşamasından talaşlı imalat ve nihai işlemlere kadar sıfırdan yüze kadar dökme demir parça üretiminin gerçekleştirilmesi

İşleme ve son işlem

Karmaşık şekilli parçalar için yeni yöntemlerle (elektrik boşalması vb.) işleme ve nihai işlemler