VECO dökümhane Industries Co.

kurucularının döküm alanındaki 35 yıllık geçmişi ve deneyimine dayanarak 2001 yılında kurulmuştur.

VECO’in kurucularının teknik ve yönetimsel uzmanlığına göre, parça imalat ve döküm sektöründe dünyadaki en son teknolojileri kullanarak ve otomatik üretim hatları kurulumuna yapılan yatırımlar ile çok yüksek ürün kalitesini sürdürmenin yanı sıra Nihayet % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için ürün maliyetlerini önemli ölçüde düşürdük.

Veco.com.tr
Veco.com.tr

Özel endüstriyel parçaların tasarımı ve üretimi

VECO üretim hatlarında mevcut altyapı nedeniyle üretilen parçaların ölçüleri, ebatları, şekilleri ve alaşımları konusunda herhangi bir Kısıtlama yokder ve değerli müşterilerimize, istedikleri özellikteki herhangi bir parçayı endişe duymadan sipariş edebileceklerini ve tam olarak ona göre teslim alabileceklerini temin ederiyoruz

Veco.com.tr

Çeşitli endüstriler parçalarinin üretimi ve satışı

Şu anda VECO, ülkedeki otomotiv , tarım makineleri, demiryolu , ev aletleri, endüstriyel makineler, su ve elektrik endüstrisi, vinçler ve… Sektörlerdeki en büyük dökme demir parça üreticilerinden biridir.

Veco.com.tr

Döküm ve üretim hattı kurulumu

Bu koleksiyonun amiral gemisi hizmetlerinden biri, döküm siparişlerini kabul etmektir. VECO, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını en yüksek standartta karşılayabilen, ülkedeki en esnek dökme demir parça üretim hatlarına sahiptir. biz bununla gurur duyuyoruz ki VECO ‘in 19 yıllık faaliyeti boyunca üretim kabiliyetlerimizin dışında herhangi bir sipariş olmamişdir Ve her parça için üretim ve döküm hatları kurmayı başardık

Tam otomatik üretim hattı

Ülkenin kuzeybatı bölgesinde, bölgedeki endüstrilerin artan ihtiyaçlarını karşılayacak mekanize ve otomatik bir döküm biriminin bulunmaması nedeniyle, 2006 yılında VECO kompleksinin kurucuları, bu alanda otomatik bir döküm hattı kurmaya karar verdiler.

ki bu10.000 tonluk projenin yürütme operasyonu 2007 yılında başlamıştır ve şu anda en gelişmiş tesisleri kullanarak üretim devresindedir.

Bu hatta kalıplama işlemiو gelişmiş kalıplama makineleri kullanılarak yapılmakta olur, ve 3 ton kapasiteli 2 adet indüksiyon fırınında eriyiği hazırladıktan sonra otomatik ince eritme makinesi ile döküm işlemi yapılmaktadır. Ayrıca bu hat için gerekli olan kum, mekanize ve otomatik ıslak kum hazırlama devresi ile hazırlanır. Bu hattın kulanilan maçalar 3 adet Cold Box maça makines ile yapilır. Hatların her birinde üretim operasyonun bitiminde, operasyonun ürünü, son operasyon birimine gönderilir, şat belast ve daşamala operasyoni yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir.

WWW.VECO.COM.TR

Designing and manufacturing molds

Dökme demir parça üretimi için danışmanlık, tasarım ve çok yüksek doğrulukta kalıp imalatı

VECO ‘in kurucularının teknik ve yönetimsel uzmanlıklarına göre, parça ve döküm sektöründe dünyadaki en son teknolojileri kullanarak ve otomatik üretim hatları kurulumuna yapılan yatırımlarla çok yüksek ürün kalitesini sürdürmenin yanı sıra Son olarak, % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için ürün maliyetlerini önemli ölçüde düşürdük.

Kalıp tasarımı ve üretimi

Dökme demir parça üretimi için danışmanlık, tasarım ve çok yüksek doğrulukta kalıp imalatı

Customized casting

Casting with a variety of temporary and permanent molds in low, medium and mass quantity with automatic and manual production lines

Parçaların tasarımı ve üretimi

Entegre bir üretim hattında projelendirme ve tanımlama aşamasından talaşlı imalat ve nihai işlemlere kadar sıfırdan yüze kadar pik döküm parça üretimi gerçekleştirmek.

İşleme ve son işlem

Karmaşık şekilli parçalar için yeni yöntemlerle (elektrik boşalması vb.) işleme ve nihai işlemler